Praktické

Informace k objednávce

 • Vstupenky na konferenci lze zakoupit pouze zde - na e-shopu. Prodej vstupenek na místě v den události nebude probíhat.
 • Dodání všech objednávek je vyřizováno elektronicky (po úspěšném dokončení objednávky vám zašleme e-mailové potvrzení účasti).
 • Zaplatit objednávku lze jedině převodem.
 • Připsání vaší platby na náš účet může trvat i několik dní. Vyřízení objednávky proto není obratem. Snažíme se však odbavovat objednávky denně.
 • Chcete-li uplatnit slevový kupon, uveďte jej po vložení vstupenky do košíku do příslušného pole "Vložit slevový kupon" a nezapomeňte kliknout na tlačítko "Přidat". Cena se v rekapitulaci objednávky (napravo) změní ihned.

 

Informace ke vstupenkám

Konferenci Živá krajina můžete navštívit osobně nebo ji sledovat živě on-line v závislosti na vámi vybrané variantě vstupenky (cena se liší dle varianty).

 
  Vstupenka pro osobní účast zahrnuje:
  Vstupenka pro on-line účast zahrnuje:
 
 
 • Program 9:00 – 17:30
 • Setkání s řečníky a dalšími účastníky v době přestávek
 • Pokládání otázek v průběhu programu
 • Občerstvení po celý den
 • Doprovodný program
 • Možnost speciální slevy na nákup knihy Manuál regenerativního zemědělství autora Dalea Stricklera, možnost získat jeho autogram
 • Přístup k záznamu akce (po dobu 1 měsíce)
 
 
 • Přístup k živému přenosu akce (od 9:00 do 17:30)
 • Pokládání otázek v průběhu programu pomocí chatovacího okna
 • Přístup k záznamu akce (po dobu 1 měsíce)
 

 

 
 
 

Lokalita události

Konference Živá krajina 2023 proběhne 30. ledna 2024 v prostorách auly České zemědělské univerzity (ČZU) v Praze-Suchdol v ulici Kamýcká 1276. 

 

Doprava

Pokud se chystáte využít pražskou MHD, zastávka "Zemědělská univerzita" se nachází přímo před hlavním vchodem do areálu kampusu ČZU. Z autobusové zastávky u stanice metra Metra A Dejvická využijte autobus č.107 (směr Suchdol) nebo č.147 (směr Výhledy). 
 
  
Parkování
 
Parkování v areálu ČZU bude možné v zóně P1. Mapu areálu naleznete pod tímto odkazem. Využít můžete i některé ze záchytných parkovišť P+R na okraji Prahy od 50 Kč na den či se na akci přepravit hromadnou dopravou (viz výše).

 

Ubytování 

Necháváme ryze na vás, kde se v případě potřeby ubytujete. Hromadně ani individuálně ubytovací prostory nezajišťujeme. V rámci kampusu ČZU je však možné ubytovat se v hotelových pokojích na kolejích. Kontakt a podrobnosti naleznete pod tímto odkazem, kde si také sami můžete udělat rezervaci. 

 

Otázky a odpovědi 

Jak se připojím na konferenci on-line? 
Po úhradě vstupenky ve variantě on-line účast obdržíte e-mailem potvrzení o úspěšném zakoupení vstupenky. Na ten samý e-mail vám nejdéle ráno v den konference 30. ledna 2024 zašleme odkaz pro sledování přímého přenosu.

Bude mi on-line přenos fungovat?
Pokud na svém elektronickém zařízení, které hodláte k připojení se na konferenci využít, běžně sledujete třeba videa na Youtube v obstojné kvalitě a se zvukem, mělo by být vše v pořádku. Sledování živého přenosu nevyžaduje žádné speciální technické požadavky či instalaci softwaru. 

Využil jsem slevový kód a celková částka k úhradě je 0,- Kč. Musím ji přesto platit? 
Ne, takovou platbu od Vás ani nemůžeme přijmout. :) Objednávku považujte za uhrazenou (to Vám také do dvou dní potvrdíme písemně na e-mail).

Do kdy nejpozději si mohu koupit vstupenky?
Vstupenky budou k dispozici nejpozději do 28. ledna 2024 do 17:00 hodin či do naplnění kapacity v sále. Je však nutné počítat s tím, že platba je možná jen převodem a musí být připsána nejpozději den před akcí na našem účtu. Raději tedy s nákupem na poslední chvíli nečekejte. 

Je na místě zajištěno občerstvení? 
Ano, cena prezenční vstupenky zahrnuje oběd a celodenní občerstvení v aule ČZU. 

Mohu sledovat přednášky i ze záznamu, po skončení akce? 
Přednášky budou dostupné on-line pro majitele všech vstupenek, tedy těch ve variantě on-line i osobní účast. Neveřejný odkaz na nesestříhaný záznam zašleme nejdéle do 3 dnů od události na e-mail. Je zakázáno jej dále šířit.

Jak se mám na konferenci obléknout? 
Hlavně pohodlně, chceme abyste se cítili na akci dobře. :) 

Máte další otázky k organizaci konference? 
Ozvěte se nám na e-mail tereza.zyklova@carboneg.com

 

V neposlední řadě... 

Konferenci pořádá projekt Carboneg, který je součástí společnosti Benefit Management s.r.o, ve spolupráci s dalšími partnery.

Akce není určena pro poradce ani zaměstnance společností poskytujících uhlíkové kredity ze zemědělství apod. Carboneg si vyhrazuje právo určit konečný seznam účastníků. 

V průběhu konání konference bude za účelem zdokumentování pořizována fotodokumentace a videozáznam. 
Řídíme se pravidly GDPR, jak jsou uvedeny na https://www.benefit-plus.eu/ochrana-osobnich-udaju/.

V případě onemocnění řečníků si pořadatel si vyhrazuje právo na drobné změny programu. Děkujeme za pochopení.

Kompletní obchodní podmínky naleznete ZDE.