Kompletní záznam konference Živá krajina 2024

Nestihli jste se zúčastnit 3. ročníku konference Živá krajina, ale zajímá vás její nabitý obsah? Využijte možnost zakoupit přístup ke kompletnímu nesestříhanému záznamu on-line přenosu.

500 Kč
Dostupnost: Skladem
Kompletní záznam konference Živá krajina 2024

Detailní popis produktu

Nestihli jste si pořídit vstupenku na osobní či on-line účast na konferenci Živá krajina 2024, která se odehrála v pražské aule České zemědělské univerzity 30. ledna 2024? Využijte tuto příležitost a pořiďte si dodatečně alespoň přístup k plnému záznamu z akce. 

Záznam je neveřejný a v nesestříhané podobě, po skončení konference však doplníme "kotvy" do popisu videa označující začátek jednotlivých částí programu pro snadnou orientaci.

Odkaz na záznam vám zašleme na e-mail a bude platný do konce února bez ohledu na to, kdy si přístup k němu zakoupíte.

K pořízení záznamu nelze využít slevové kódy a jednotná cena je shodná s cenou on-line vstupenky (kterou bylo možné zakoupit před konferencí), tedy 500,- s DPH.

Platba je možná pouze převodem, odkaz Vám zašleme v den připsání platby na náš účet.

Prosím, vezměte v potaz, že vybrané přednášky z konference budeme v průběhu roku zveřejňovat na našem veřejném Youtube kanálu. Obchodní podmínky přísně zakazují kupujícímu odkaz dál sdílet bez souhlasu organizátorů konference Živá krajina 2024 - projektu Carboneg.

Obrázek je pouze ilustrační.